آپارتمان 2 خوابه در مجتمع در محموتلار آلانیا

اپارتمان
محموتلار / آلانیا
120 متر مربع
2 اتاق خواب
1 هال
1 حمام
1000 متر
28 کیلومتر
500 متر
600 متر
REF NR 1253

این ساختمان در طبقه 10 این مجموعه واقع شده است که در سال 2008 ساخته شده است. دارای چشم انداز شهر ، کوه ، دریا و قلعه است و از جلوی جنوب شرقی به نظر می رسد.

محموتلار 10 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا فاصله دارد. آلانیا یک مقصد گردشگری محبوب در خط ساحلی جنوبی ترکیه است. آلانیا 154 کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. آلانیا توسط کوههای ثور در شمال و دریای مدیترانه در جنوب احاطه شده است. آلانیا ، که شهر کشاورزی و گردشگری است ، دارای سابقه ای بسیار قدیمی است.

آلانیا ، یکی از پیشرفته ترین مناطق آنتالیا ، فرصت هایی را در زمینه های مختلف مانند تاریخی ، فرهنگی ، طبیعی ، سرگرمی ارائه می دهد. جشنواره های گردشگری ، کنسرت های عمومی و بازار کریسمس که هر ساله برگزار می شود مورد تقاضای بسیاری از گردشگران و مردم محلی است.

علاوه بر این ، بندر ، قلعه آلانیا ، ساحل کلئوپاترا با پرچم آبی ، غار داملاتاس ، برج قرمز آلانیا و چشم اندازهای پانورامایی که ارزش بازدید دارد نیز مکانهای محبوبی هستند و همه اینها در جاده اصلی در امتداد ساحل واقع شده است. همچنین ، تله کابین وجود دارد ، این یک تجربه عالی را ارائه می دهد که می توانید از ساحل کلئوپاترا تا قلعه آلانیا با تله کابین با چشم انداز عالی از دریا و قلعه بروید.

برچسب ها:
ویژگی های داخلی:
آشپزخانه آمریکایی
آشپزخانه گرانیت
پنجره قاب آلومینیومی
درب داخلی لاک الکل
روشنایی نقطه ای
کف گرانیت
نمای استخر
امکانات در فضای باز:
استخر روباز
باغ
باغبان
زمین بازی بچه ها
ژنراتور
سرایدار
کاملیا
منطقه BBQ
هیدروفور
اطلاعات بیشتر بپرسید

Loading...