باغ دوبلکس بزرگ 4 خوابه برای فروش در کستل آلانیا

اپارتمان
کستل / آلانیا
175 متر مربع
4 اتاق خواب
1 هال
2 حمام
5 دقیقه
28 کیلومتر
5 دقیقه
5 دقیقه
REF NR 1260

این آپارتمان که در ابتدا 1+4 بود ، 50 متر از دریا فاصله دارد ، دارای سطح کاربری وسیع و همچنین یک باغ خصوصی است و در حال حاضر 1+1 است. بنا به درخواست شما به آپارتمان 3+1 یا 4+1 تبدیل می شود.

کستل در یک منطقه سبز بسیار محبوب و شرق مرکز شلوغ آلانیا واقع شده است. جنگل وسیع و کوههای عظیم توروس در اطراف آنها. کستل با وجود نزدیک بودن به مرکز شهر ، منطقه ای آرامتر با مرکز پر جنب و جوش و سواحل شنی دوست داشتنی است.

آلانیا یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جنوب ترکیه است. این منطقه فوق العاده هر ساله مورد بازدید گردشگران ترک و اروپایی قرار می گیرد. با تاریخ ، آب و هوا ، فضای دوستانه و سواحل زیبا توجه ها را به خود جلب می کند. مرکز آلانیا دارای تمام امکانات رفاهی روزانه و زندگی شبانه عالی است.

بسیاری از مراکز خرید ، سوپرمارکت ها ، رستوران ها ، کافه ها و کافی شاپ ها ، چرم فروشی ها ، بیمارستان های منطقه ای جدید ، بسیاری از بیمارستان های خصوصی ، مدارس برای همه سنین ، بانک ها یا دستگاه های خودپرداز ، اداره پست ، بندر و یک زندگی اجتماعی پر جنب و جوش وجود دارد. علاوه بر این ، ساختمانهای تاریخی زیادی در مرکز شهر مانند قلعه آلانیا ، برج قرمز آلانیا و ساحل کلئوپاترا وجود دارد.

فعالیتهای گردشگری ، موسیقی عمومی و بازار سالانه کریسمس همه در بین بازدیدکنندگان و افراد محلی محبوب هستند. بندر ، قلعه آلانیا ، ساحل کلئوپاترا ، ساحل داملاتاس و غار داملاتاس ، برج قرمز آلانیا و چشم اندازها از دیگر مکان های گردشگری شناخته شده در طول مسیر اصلی ساحل هستند.

ویژگی های داخلی:
آشپزخانه آمریکایی
آشپزخانه گرانیت
آشپزخانه لاکی
پنجره قاب آلومینیومی
تهویه مطبوع
روشنایی نقطه ای
کف گرانیت
کمد آشپزخانه MDF
امکانات در فضای باز:
اتاق بخار
استخر روباز
استخر سرپوشیده
باغ
تناسب اندام
حمام ترکی
زمین بازی بچه ها
سونا
هیدروفور
اطلاعات بیشتر بپرسید

Loading...