EMRاملاک

کمپانی ما یک شرکت املاک و مستغلات است که در سال ۲۰۰۵ در آلانیا ، آنتالیا تأسیس شد. کمپانی ما یک شرکت مشاوره املاک و مستغلات رقابتی است با بیش از ۱۷ سال تجربه.

 طبق مطالعات جدید انجام شده نشان داده است که ترکیه بازار سودمند برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سراسر جهان است. ترکیه به دلیل قیمت مناسب ، پیش بینی رشد و بازار پایدار گردشگری ، در میان کشورهای دیگر مانند اسپانیا ، پرتغال و یونان در جایگاه 14 قرار دارد. 

پس از اجرای قانون متقابل در سال 2013 ، فروش املاک در ترکیه افزایش یافت و به طرز خوبی به بخش املاک و مستغلات کمک کرده است. و همچنین ترکیه برای زندگی واقعاً زیباست.

چرا ما را در بازار املاک و مستغلات در ترکیه انتخاب کنید؟ ما به عنوان EMR Properties در ترکیه تجارت املاک و مستغلات را انجام می دهیم. اگر ملکی در ترکیه می خواهید ما یک آژانس املاک و مستغلات هستیم. ترکیه یکی از بهترین کشورهایی است که بسیار سریع در حال پیشرفت است. به دلیل موقعیت جغرافیایی ، داشتن یک ملک در استانبول یا شهر مدیترانه‌ای الانیا می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد.

 همچنین این کشور به عنوان یکی از بازارهای پیشرو در امتداد خط ساحلی مدیترانه به عنوان یکی از کشورهای ساحلی شناخته شده است ، بنابراین داشتن املاک و مستغلات در ترکیه بهترین گزینه است. در ترکیه ، درآمد فروش خارجی به دلیل قانون متقابل ، از حدود 6 میلیارد دلار گذشته است. تعداد املاک مسکونی فروش برای خارجی ها بیش از 45 هزار خانه در سال 2019 است.


 علاوه بر این از فرصت های اقتصادی ترکیه ، شرایط آب و هوایی بسیار خوبی نیز در سراسر کشور دارد. من شما ملکی در آلانیا دارم که آنتالیا است. آنتالیا تقریباً جذاب ترین شهر ترکیه است. این یک خط ساحلی بسیار طولانی دارد و همچنین طبیعت آن بسیار زیباست. علاوه بر آلانیا شما ممکن است با داشتن آن املاک در آنتالیا داشته باشید ، شما دارای بیشترین ویژگی های ظرافت در جهان هستید. زیرا آنتالیا یکی از بهترین مکانهای تعطیلات تابستانی یا تعطیلات برای داشتن آن است. شرکت ما چگونه املاک مقرون به صرفه ای را برای فروش در ترکیه پیدا می کند؟ از سال ۲۰۰۵ ما تجربه ای در زمینه تجارت املاک و مستغلات داریم. بنابراین ما به عنوان EMR Properties تجارت زیادی انجام می دهیم و املاک زیادی را به افرادی که از خارج آمده اند فروخته ایم. بنابراین با چنین تجربه ای می توانید رقابتی ترین قیمت را پیدا کنید. ما رضایت مشتری بسیار خوبی داریم. اگر سوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

امرا یسیلکایا
بنیانگذار و مدیر عامل
سرکان اسینر
مدیر عملیات
Ayla Salgirboyu
مشاور فروش
علی ارترک
طراح گرافیک
آرزو کارابولوت
دبیر، منشی
Loading...