10 دلیل برای سرمایه گذاری در آلانیا

1) جغرافیا و اقلیم

آلانیا موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی در امتداد ساحل مدیترانه دارد. آلانیا توسط مناطق کوهستانی احاطه شده است ، که امتداد کوههای توروس در شمال است ، در حالی که در جنوب ، توسط دریای مدیترانه و شبه جزیره آلانیا ، که با دیواره هایی به طول 6500 متر احاطه شده است. آلانیا شهری بندری است که تاریخ استقرار آن به دوران بسیار باستان برمی گردد. علاadالدین کیکوبات ، یکی از سلاطین سلجوقی ، ویژگی بندر آلانیا را بسیار خوب ارزیابی کرد و کارخانه کشتی سازی را ساخت ، و در عین حال برای محافظت از بندر برج سرخ. این بنادر و بناهای تاریخی که به نماد آلانیا تبدیل شده اند ، ویژگی های خود را تا به امروز حفظ کرده و در خدمت گردشگری هستند.آلانیا دارای آب و هوای مدیترانه ای با بیش از 300 روز آفتاب در سال است. در آلانیا ، یکی از عواملی که به بخش گردشگری حیات می بخشد ، آب و هوای معتدل چهار فصل است. در آلانیا ، دمای آب دریا زیاد است و دوره آفتاب گرفتن طولانی است. به همین دلیل ، گردشگران از کشورهای شمالی در زمستان می توانند وارد دریا شوند و در روزهای آفتاب آفتاب بگیرند. آلانیا که با آب و هوای مناسب خود فرصتی مناسب برای زندگی و تعطیلات فراهم می کند مورد علاقه کسانی است که قصد خرید خانه و سرمایه گذاران را دارند.
آلانیا با آب و هوا و موقعیت جغرافیایی خود از نظر خاک یکی از حاصلخیزترین مناطق مدیترانه است. به همین دلیل ، گونه های گیاهی متنوع هستند. آلانیا همچنین از نظر جنگل غنی است زیرا کوهها آن را احاطه کرده اند. حتی در بعضی مناطق (منطقه اینکوم) دریا و جنگل بهم آمیخته اند.

به دلیل آب و هوای معتدل و خاک حاصلخیز ، در سواحل آلانیا 24 نوع میوه گرمسیری مانند پرتقال ، نارنگی ، کیوی ، آووکادو ، موز ، انبه ، پاپایا ، آنونا چریمولا ، کارامبولا Averrhoa carambola ، میوه اژدها ، سیب کاستارد پرورش داده می شود. ، لونگان ، ترنج ، میوه مار (سالاک یا سالاکا زالاکا) ، میوه دانه های گوارا ، جامبو بیجی ، رامبوتان راپیا. همانطور که به شمال می رویم ، گونه های میوه ای مانند سیب ، گلابی ، و درخت مقاوم در برابر سرما رشد می کنند. در این شهر که بهشت کشاورزی و گردشگری همزمان است ، می توانید هر روز در بازار محلی که در مناطق مختلف مستقر شده است به میوه ها و سبزیجات تازه برسید.2) دانشگاه های بین المللی

دانشگاه های واقع در آلانیا درهای خود را به روی دانشجویان بین المللی برای آموزش باز کرده اند. علاوه بر این ، فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی برای دریافت آموزش خوب مانند بورسیه های آموزش عالی با بودجه دولتی و امکان اقامت در خوابگاه های دانشگاه های دولتی بدون هزینه فراهم شده است. دانشجویانی که بورسیه می شوند بیمه درمانی عمومی دارند. به دانشجویانی که تحت این برنامه بورسیه تحصیلی دریافت می کنند ، در اولین ورود به ترکیه و در بازگشت پس از فارغ التحصیلی ، برخی از هزینه های حمل و نقل توسط دولت پرداخت می شود.


3) نرخ کم جرم

آلانیا یکی از متراکم ترین مناطق اتباع خارجی است که ترکیه را برای زندگی ترجیح می دهند. یکی از مهمترین دلایلی که شهروندان خارجی آلانیا را به زندگی ترجیح می دهند ، قابل اعتماد بودن و پایین بودن میزان جرم است. مشاهده شده است که افرادی که در آلانیا زندگی می کنند و مناطق بی نظیری را با طبیعت ، دریا و سواحل باشکوه خود ارائه می دهند ، خوشحال و آرام هستند.


جو در آلانیا بسیار آرام و دوستانه است. طبق آماری که توسط اداره پلیس منطقه آلانیا منتشر شده است ، حوادث رانندگی و میزان جرم و جنایت در آلانیا هر ساله در مقایسه با سال قبل کاهش می یابد. علاوه بر این ، طبق نتایج تحقیقات Numbeo ، آلانیا / آنتالیا در لیست امن ترین شهرهای سال 2020 قرار دارد که بر اساس نرخ جرم و جنایت ، شهرهای جهان را رتبه بندی می کند. نسبتاً کم میزان جرم و جنایت در آلانیا و افراد دوست آن را به مکانی مطلوب برای بازدید یا زندگی تبدیل کرده است.4) اقتصاد و ارز

اقتصاد آلانیا كاملاً مبتنی بر كشاورزی و جهانگردی است. طبق داده های سال 2020 سیستم ثبت نام جمعیت ، خارجی ها حدود 10 درصد از 333 هزار نفر جمعیت آلانیا را تشکیل می دهند. حدود 33 هزار خارجی با بیش از 80 ملیت در آلانیا اقامت دارند. این به نوبه خود ، خارجیانی را که در آلانیا زندگی می کنند و برای تعطیلات می آیند ، بخشی از زندگی اقتصادی می کند. اگرچه واحد پول لیر ترکیه است ، اما پرداخت آن با سکه های خارجی در رستوران ها ، کافه ها ، سوپرمارکت ها ، مغازه ها و بسیاری از مکان های دیگر شهر از جمله اتوبوس های شهری امکان پذیر است. علاوه بر این ، از آنجا که این یکی از بزرگترین استراحتگاه های ترکیه است که می توانید برای مبادله ارز خود با دستگاه های خودپرداز متعدد و امکانات ارزی در دسترس خود پیدا کنید.

5) اجازه اقامت و تابعیت

با خرید املاک و مستغلات در ترکیه می توانید از حقوق شهروندی مستقیم برخوردار شوید. پیش از این شما برای گرفتن تابعیت ترکیه به یک میلیون دلار ملک نیاز داشتید. اما در تلاش برای جذب بیشتر سرمایه گذاران خارجی ، این مبلغ به 250،000 دلار کاهش یافت. مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری از 2 میلیون دلار به فقط 500000 دلار کاهش یافته است. برای خارجیانی که می خواهند در ترکیه کار خود را شروع کرده و تابعیت بگیرند نیز یک راه آسان وجود دارد. پیش از این برای کسب تابعیت ، یک صاحب مشاغل مجبور به تهیه حداقل 100 نفر شغل بود اما اکنون این میزان به 50 نفر کاهش یافته است.


خارجیانی که دارای املاک و مستغلات در ترکیه هستند می توانند مطابق با قانون حمایت بین المللی شماره 6458 اجازه اقامت در ترکیه را دریافت کنند اعضای خانواده خارجیانی که اجازه اقامت دریافت کرده اند می توانند در محدوده اجازه اقامت خانواده در ترکیه اقامت داشته باشند ، آنها بیش از مدت اجازه اقامت حامی مالی نیستند.


مناسب برای تابعیت ترکیه وجود دارد ، کاملا جدید ، چشم انداز دریا و گزینه های املاک و مستغلات لوکس را می توان با قیمت بسیار مقرون به صرفه در آلانیا یافت. به همین دلیل ، آلانیا اولین شهر مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی و کسانی است که می خواهند زندگی کنند.


6) شهر توسعه یافته و زندگی با کیفیت بالا

آلانیا با حساسیت زیست محیطی ، سیستم های مدیریت پسماند منطقه ای ، برنامه ریزی شهری ، مناطق سبز شرکت ها ، حمل و نقل و کیفیت زندگی یکی از مهمترین مراکز گردشگری است. هتل های 5 ستاره لوکس که نیازهای اقامتی گردشگران ورودی را برآورده می کنند ، زمینه اشتغال و اشتغال در این شهر را فراهم می کنند. آلانیا به عنوان یک مرکز مهم مالی و تجاری با سیاست استقبال کننده و حمایتی دولت توسعه یافته است که از سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف بهبود فضای کسب و کار پشتیبانی می کند.

با توجه به اینکه جاده های اصلی آن موازی با دریا برنامه ریزی شده اند ، حمل و نقل بسیار آسان و کمترین میزان تردد انجام می شود. "مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری" در دسترس است که مناظر بی نظیری را در امتداد ساحل ارائه می دهد.


آلانیا از نظر حمل و نقل هواپیمایی نیز منطقه ای توسعه یافته است. به خصوص با افتتاح فرودگاه Gazipaşa در سال 2010 ، حمل و نقل به آلانیا آسان شد و اعتبار شهر افزایش یافت. با توجه به اینکه فرودگاه بین المللی Gazipasa تنها 45 کیلومتری آلانیا و فرودگاه بین المللی آنتالیا در 120 کیلومتری آن واقع شده اند ، حمل و نقل با پروازهای داخلی و خارجی در تمام طول سال امکان پذیر است.


از بزرگترین و شلوغ ترین مراکز خرید آلانیا می توان به مرکز خرید آلانیوم ، مرکز زمانی کوناکلی و اوت کول کنالی اشاره کرد. به غیر از اینها ، خیابان اصلی خرید در مرکز آلانیا وجود دارد که می توانید مغازه های مخصوص بسیاری را در آن پیدا کنید. آلانیا همچنین از نظر سوپرمارکت های بزرگ مانند 5M Migros ، سوپرمارکت Metro ، Tahtakale و بسیاری دیگر از فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی توسعه یافته است. شهروندان و گردشگران خارجی به ویژه به بازار مترو علاقه مند هستند ، زیرا آنها می توانند محصولات کشور خود را پیدا کنند.

آلانیا یکی از استان های مورد علاقه ما برای فعالیت های مختلف است که با امکانات مجهز متعدد و ارائه خدمات با کیفیت بالا ، می تواند در محدوده گردشگری ورزشی مورد ارزیابی قرار گیرد. در طول سال ها ، فوتبال ، بسکتبال ، والیبال ، هندبال ، گلف ، تنیس ، دوچرخه سواری ، جودو ، وزنه برداری ، شنا ، شمشیربازی در سطح ملی و بین المللی در بسیاری از ورزش ها مانند مسابقات ورزشی ترتیب داده شده است. مسابقات سه گانه آلانیا که بخشی از مسابقات سه گانه اروپا است و اولین بار در سال 1991 برگزار شد ، مورد تقاضای بسیاری از کشورها است.


علاوه بر این ، در بسیاری از مناطق از جمله ورزش های زیر آب ، پاراگلایدر ، کوهنوردی ، رفتینگ ، موتور کراس و اسکی میزبان فعالیت های بسیاری است. آلانیا به غیر از سازمان های ملی و بین المللی ، برای ورزش های آبی مانند قایق سواری ، قایقرانی ، اسکی روی دریا ، غواصی ، پاراسیل و موج سواری مناسب است. پاراگلایدر با چشم انداز بی نظیر دریا و طبیعت نیز امکان پذیر است!


جو در آلانیا بسیار راحت و صمیمی است که به شهروندان و گردشگران خارجی امکان می دهد تا سریع خود را با شرایط وفق دهند. علاوه بر کارکنان شایسته با استانداردهای بالا و زبان های خارجی ، حتی صنعتگران می دانند که یک زبان خارجی یک مزیت بزرگ برای شهروندان و گردشگران خارجی است.


آلانیا شهری با ساختار چند فرهنگی با تعداد زیادی گردشگر و ساکن خارجی است. بسیاری از مردم در آیین های مختلف ، زبان های مختلف و فرهنگ های مختلف در آلانیا با هم زندگی می کنند ، خوشحال و درهم آمیخته اند.


اگرچه آلانیا شهری بزرگ و پیشرفته است ، اما با طبیعت سرسبز و هوای پاک خود شهری عالی برای زندگی است.

7) شهر جهان وطنی

آلانیا که در طول تاریخ محل زندگی تمدن های زیادی بوده است ، در نتیجه تأثیر فرهنگ های مختلف زندگی در آن به ساختاری چند فرهنگی رسیده است. آلانیا ، که دارای یک جامعه باز است ، با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد فرهنگ های مختلف ، میزبان یک فرهنگ غنی است. این یک ساختار جهانی است که در آن گردشگران از فرهنگ های مختلف اقامت می کنند و حتی تصمیم می گیرند زندگی خود را ادامه دهند.


شهرداری آلانیا در تمام زمینه ها از خارجی های مقیم پشتیبانی می کند. به منظور حل مشکلات ساکنان خارجی ساکن در منطقه ، برای فعالیت در بسیاری از موضوعات مانند فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، "مجمع خارجیان" در سال 2004 در شهرداری آلانیا تاسیس شد.


8) ROI سریع و فرصت سرمایه گذاری

آلانیا یکی از بهترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است و با دریافت مهاجرت مداوم به خارج و از داخل کشور در حال رشد است. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آلانیا حاشیه سود 10-20 را فراهم می کند. مناطق جدیدی در این شهر برای رفع نیاز روزافزون مسکن در حال توسعه است و با کارهای منطقه بندی تعداد مسکن در حال افزایش است. به منظور تأمین نیاز به مسکن بیشتر ، پروژه های لوکس ، به ویژه ارائه مناطق زندگی اجتماعی مانند استخر روباز و سرپوشیده ، سالن ورزشی کاملاً مجهز ، حمام ترکی ، اتاق بخار ، سونا ، زمین بازی کودکان ، زمین بسکتبال و تنیس ، سینما ، اتاق ملاقات. این املاک که در حین ساخت برای فروش ارائه می شوند ، هم مقرون به صرفه ترند و هم فرصت پرداخت زیادی دارند.


9) درآمد اجاره ای تضمینی

آلانیا با آب و هوای معتدل چهار فصل قابل زندگی ، دریاهای زیبا ، سواحل معروف در جهان ، تاریخ ، طبیعت ، فعالیت های ورزشی ، حمل و نقل آسان و زندگی لوکس خود ، زندگی دلپذیر و راحتی را فراهم می کند که شهروندان داخلی و خارجی را به خود جلب می کند. آلانیا دارای پتانسیل اجاره املاک و مستغلات بسیار زیادی است که به دلیل گردش هزاران گردشگر سالانه برای افرادی که به دنبال یک ملک اجاره ای هستند ، می باشد. آلانیا همچنین یک شهر دانشجویی با دانشگاه های در حال رشد و در حال توسعه است و برای کسانی که می خواهند با بازده اجاره تضمین شده سرمایه گذاری کنند گزینه جذابی است. بسیاری از پروژه های تنظیم شهری نیز در آلانیا انجام می شود که در دسترس عموم قرار گرفته و ارزش برند شهر را افزایش می دهد.

10) Off Plan Properties

با اقتصاد پایدار و در حال رشد مداوم و افزایش جمعیت ، پروژه های کلان در بخش املاک و مستغلات در آلانیا افزایش یافته و آلانیا به یک مرکز سرمایه گذاری تبدیل شده است. در آلانیا ، اقامتگاه های لوکس در حال ساخت هستند که هم فعالیت های اجتماعی را ارائه می دهند و هم با گشودن مناطق جدید با طبیعت در هم آمیخته اند. ویلاهای لوکس ساخته شده در مناطق مرتفع آلانیا شبه جزیره آلانیا ، قلعه آلانیا و دریای مدیترانه را در زیر پای شما ارائه می دهند.


آیا تا به حال به مزایای دریافت مسکن از پروژه توجه کرده اید؟ "خرید خانه از یک پروژه" ، که یکی از مقرون به صرفه ترین راه های داشتن یک خانه لوکس در شهر است ، امکانات و راحتی بسیاری را فراهم می کند.


• دریافت مسکن از پروژه هزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به خرید یک آپارتمان تکمیل شده ارائه می دهد.


• طرح های پرداخت آسان با نرخ بهره و تسهیلات مختلف را ارائه می دهد.


• کیفیت زندگی بالایی را با آپارتمانهای کاملا لوکس و جدید مناسب برای شما و خانواده در انواع مختلف ارائه می دهد.


• امکانات اجتماعی و فضاهای جدید زندگی را ارائه می دهد.


• اگر پروژه هنوز به اتمام نرسیده است ، می توان تغییرات دلخواه را در آپارتمان ایجاد کرد.


• مزیت دیگر این است که شما می توانید از کف و نمای مورد نظر خود آپارتمان بخرید.
EMR Real Estate با گزینه های مسکن مناسب با نیاز و بودجه شما در روند خرید مسکن در آلانیا کمک سریع ، قابل اعتماد و حرفه ای می کند. با کلیک بر روی لینک ، می توانید گزینه های املاک و مستغلات ما را بررسی کرده و با ما تماس بگیرید تا آپارتمان رویایی خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.


Loading...