آپارتمان دنج 2 خوابه در مجتمع در کوناکلی آلانیا

€ 47.000 فروخته شده
اپارتمان
کوناکلی / آلانیا
80 متر مربع
2 اتاق خواب
1 هال
1 حمام
250 متر
37 کیلومتر
5 دقیقه
5 دقیقه
REF NR 1259

این مجموعه در کوناکلی در مجموع از 8 بلوک تشکیل شده و دارای استخر مشترک و محوطه باغ وسیع است. این مکان ، که در فاصله کمی پیاده تا دریا قرار دارد ، 250 متر است. این مکان بسیار نزدیک به حمل و نقل عمومی و مناطق اجتماعی است.

منطقه کوناکلی یک تفریحگاه جذاب در شمال بزرگراه آنتالیا-آلانیا است و تعدادی از بهترین هتل ها و استراحتگاه های مسکونی در تمام مناطق جنوب مدیترانه را در خود جای داده است. این منطقه در دو بخش گردشگری لوکس و بخش دوم خانه ای نوظهور است. این منطقه که هم شهر است و هم محل تعطیلات ، به ویژه در ماه های تابستان ، در معرض هجوم گردشگران داخلی و خارجی است.

این منطقه دارای دو مرکز از 3 مرکز خرید اصلی در آلانیا است. همچنین یک خیابان مرکزی توسعه یافته با کافه ها و رستوران ها ، مراکز بهداشتی ، بانک ها ، دفاتر پست ، داروخانه ها ، مغازه ها و سوپر مارکت ها وجود دارد. هر 15 دقیقه از جاده اصلی اتوبوس هایی به مقصد آلانیا وجود دارد. کوناکلی با وجود هتل های بزرگ 5 ستاره و مجتمع های لوکس ، منطقه ای آرام و مملو از فضاهای سبز است. کوناکلی شیوه ای از زندگی را به دور از هرج و مرج و استرس شهر ارائه می دهد ، در عین حال یک زندگی اجتماعی را با نزدیکی به اهمیت تجارت ، خرید ، فرهنگ ، هنر و مراکز تفریحی ، سواحل ، ایستگاه های اتوبوس برای شما به ارمغان می آورد.

کوناکلی در 10 کیلومتری مجسمه آتاتورک قرار دارد که مرکز آلانیا محسوب می شود. آلانیا یک مقصد گردشگری محبوب در خط ساحلی جنوبی ترکیه است. آلانیا 154 کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. آلانیا ، که شهر کشاورزی و گردشگری است ، دارای سابقه ای بسیار قدیمی است. شهری است که تاریخ ، طبیعت و زندگی شهری را همزمان ارائه می دهد.

آلانیا توسط کوههای ثور در شمال و دریای مدیترانه در جنوب احاطه شده است. این شهر زندگی شهری را در دریا و طبیعت ارائه می دهد. مرکز آلانیا دارای همه امکانات رفاهی و زندگی شبانه عالی است. بسیاری از مراکز خرید ، مغازه ها ، رستوران ها ، بارها ، بارها ، کافه ها ، اداره پست ، بانک و دستگاههای خودپرداز در خط ساحلی وجود دارد. آلانیا دو دانشگاه دارد که یکی از آنها خصوصی است. یک بیمارستان دولتی ، 5 بیمارستان خصوصی ، بسیاری از مراکز بهداشتی ، مراکز بهداشت دهان و دندان وجود دارد.

برچسب ها:
ویژگی های داخلی:
آشپزخانه آمریکایی
تهویه مطبوع
راه فرار هنگام آتش سوزی، پله فرار
مبلمان و کالاهای سفید
امکانات در فضای باز:
آسانسور
استخر روباز
اینترنت بیسیم
باغ
باغبان
زمین بازی بچه ها
سیستم دوربین
هیدروفور
اطلاعات بیشتر بپرسید

Loading...