نمای کامل دریا آپارتمان دو خوابه در خط اول ساحل در آلانیا

اپارتمان
محموتلار / آلانیا
140 متر مربع
2 اتاق خواب
1 هال
2 حمام
پیاده روی
30 دقیقه
2 دقیقه
2 دقیقه
REF NR 1164

این منظره کامل دریا است. محموتلار ، که در شرق آلانیا واقع شده است ، دارای یک آپارتمان دو خوابه در خط اول ساحل است. محموتلار پیشرفته ترین محله آلانیا و جاذبه گردشگری مشهور در سراسر جهان است. انواع مشاغل ، سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، کافه ها و بارها ، بانک ها یا دستگاه های خودپرداز ، پست ها ، مدارس محلی برای همه سنین ، کلینیک های بهداشتی و داروخانه ها وجود دارد. علاوه بر این ، این محله دارای شب زنده داری پررونق است. به همه این دلایل ، این مکان فوق العاده برای زندگی و بازدید است. بسیاری از مناطق مجاور به راحتی قابل دسترسی هستند و خدمات اتوبوس به بسیاری از مقاصد از یک جاده اصلی در نزدیکی پروژه در دسترس است.

محموتلار تنها 10 کیلومتر با مرکز شهر آلانیا فاصله دارد. آلانیا یک مقصد گردشگری شناخته شده در سواحل جنوبی ترکیه است. آلانیا تقریبا 154 کیلومتر از مرکز آنتالیا فاصله دارد. آلانیا از شمال با کوه های ثوروس و از جنوب با دریای مدیترانه هم مرز است.

آلانیا ، شهری که به دلیل کشاورزی و گردشگری شهرت دارد ، گذشته ای غنی دارد. آلانیا ، یکی از پیشرفته ترین مناطق آنتالیا ، فرصت هایی را در زمینه های مختلف ، از جمله تاریخی ، فرهنگی ، بوم شناختی و تفریحی ارائه می دهد. سالانه تعداد زیادی گردشگر و ساکن در جشنواره های گردشگری ، کنسرت های عمومی و بازار کریسمس شرکت می کنند.

مرکز آلانیا دارای همه امکانات رفاهی و همچنین شب زنده داری پر جنب و جوش است. مراکز خرید ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، بارها ، میخانه ها ، کافه ها ، دفاتر پست ، بانک ها و دستگاه های خودپرداز در امتداد ساحل وجود دارد. آلانیا دارای دو دانشگاه است که یکی از آنها یک موسسه خصوصی است. یک بیمارستان دولتی ، پنج بیمارستان خصوصی ، بسیاری از کلینیک های بهداشتی و امکانات بهداشت دهان و دندان در دسترس است.

ویژگی های داخلی:
Terrace
آشپزخانه آمریکایی
بشقاب ماهواره
تهویه مطبوع
جکوزی
روشنایی نقطه ای
عایق صدا
کف سرامیکی
مبلمان
مبلمان و کالاهای سفید
محصولات سفید
امکانات در فضای باز:
استخر روباز
جکوزی
ژنراتور
منطقه BBQ
اطلاعات بیشتر بپرسید

Loading...