پنت هاوس 2 اتاق خوابه مبله با فعالیتهای زیاد برای فروش در اوبا آلانیا

اپارتمان
اوبا / آلانیا
120 متر مربع
2 اتاق خواب
1 هال
2 حمام
1000 متر
30 کیلومتر
400 متر
500 متر
REF NR 1257

پنت هاوس رو به شمال شرقی دارای 4 طبقه است. نزدیک جاده ، وسایل نقلیه عمومی و مرکز خرید است. فاصله تا دریا 1 کیلومتر و تا آلانیا 4 کیلومتر است.

این آپارتمان 2 خوابه با فعالیت های کامل برای فروش در آلانیا در اوبا ، یکی از جدیدترین مناطق توسعه یافته آلانیا واقع شده است. اوبا به دلیل مجاورت با مرکز آلانیا و میزبانی از سوپرمارکت های بزرگ و مراکز خرید ، منطقه ای ترجیحی بوده است. بزرگترین مرکز خرید در آلانیا وجود دارد ، به نام آلانیوم. همچنین در سالهای اخیر ، اوبا منطقه ای بوده که در آن اقامتگاههای لوکس و بزرگ ساخته شده است.

به دلایل فوق ، اوبا توسط خارجی ها و افراد محلی ترجیح داده می شود و محبوب ترین منطقه آلانیا برای سرمایه گذاری در مسکن است. بسیاری از سوپر مارکت های بزرگ ، رستوران ها ، کافه ها ، مغازه های چرم فروشی ، بیمارستان منطقه ای جدید ، مدارس محلی برای همه سنین ، شیمیدان ها ، بانک ها یا دستگاه های خودپرداز و زندگی اجتماعی پر جنب و جوش وجود دارد. کوه اوبا از شمال توسط کوه های ثور احاطه شده است. بنابراین با طبیعت آمیخته شده و هوای تازه دارد. همچنین ، اوبا توسط درختان پرتقال و موز احاطه شده است.

آلانیا شهری است که تاریخ ، طبیعت و زندگی شهری را همزمان ارائه می دهد. آلانیا منطقه ای از آنتالیا است که محبوب ترین شهر در سواحل جنوبی ترکیه است. آلانیا 154 کیلومتر از مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد. آلانیا توسط کوههای ثور در شمال و دریای مدیترانه در جنوب احاطه شده است. آلانیا ، که شهر کشاورزی و گردشگری است ، دارای سابقه ای بسیار قدیمی است.

ویژگی های داخلی:
آشپزخانه آمریکایی
آشپزخانه گرانیت
آشپزخانه لاکی
پنجره قاب آلومینیومی
تهویه مطبوع
راه فرار هنگام آتش سوزی، پله فرار
روشنایی نقطه ای
کف گرانیت
کمد آشپزخانه MDF
مبلمان و کالاهای سفید
نمای استخر
امکانات در فضای باز:
آسانسور
اتاق بازی
اتاق بخار
اتاق ملاقات
استخر روباز
استخر سرپوشیده
اینترنت بیسیم
باغ
باغبان
تناسب اندام
جکوزی
ژنراتور
سونا
سیستم انرژی خورشیدی
محوطه پارکینگ
منطقه BBQ
اطلاعات بیشتر بپرسید

Loading...