چرا در ترکیه سرمایه گذاری کنیم؟

امروزه سرمایه گذاری در ترکیه یک انتخاب عالی است. یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی که می توانید در ترکیه انجام دهید ، در صنعت املاک و مستغلات است. برای مبتدیان ، بیایید اقتصاد را مرور کنیم. ترکیه یکی از 20 کشور برتر در رتبه بندی تولید ناخالص داخلی است. در سه ماهه اول سال 2020 ، بخش خدمات 3.2 درصد رشد کرد. پیش بینی می شود این رشد به 5.5 برسد.


علاوه بر مزایای اقتصادی ، دلایل زیادی برای خرید ملک در اینجا وجود دارد. ترکیه کشوری است که قاره های آسیا و اروپا را متحد می کند و به دلیل موقعیت مکانی خود می تواند تجربه های مختلفی را به شما ارائه دهد. چهار فصل با آب و هوایی که فرصت های متنوعی برای فعالیت و زندگی با کیفیت را فراهم می کند. ترکیه دارای ماهیتی چندفرهنگی است و در نتیجه فرهنگ های مختلفی بر زندگی یکدیگر در این کشور تأثیر می گذارد. همچنین ، میزبان 17 زیبایی تاریخی و طبیعی است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. تاریخ ، فرهنگ ، اقتصاد ، طبیعتی که ترکیه دارد سرمایه گذاران را به سمت خرید ملک در اینجا سوق می دهد و با توجه به گستردگی صنعت املاک و مستغلات ، می توان به راحتی ملک های متناسب با هر نیاز ، سلیقه و بودجه را پیدا کرد. بنابراین ، هر روز که می گذرد ، اهمیت استراتژیک ترکیه برای سرمایه گذاران افزایش می یابد.


از کجا می توان در ترکیه سرمایه گذاری کرد؟

هنگامی که در ترکیه سرمایه گذاری می کنید ، ممکن است مکان های استراتژیک را در نظر بگیرید. هر شهر دارای املاکی است که باعث جذب سرمایه گذاران املاک و مستغلات ، مناطق سرمایه گذاری انحصاری و سودآور می شود. بنابراین ، مناطق بسیاری از شهرهای بزرگ از ارزش بیشتری برخوردار شدند و سود بیشتری برای سرمایه گذاران خود به همراه آوردند. خرید ملک در ترکیه در سالهای گذشته بسیار محبوب شده است. سال گذشته ترکیه با افزایش 32 درصدی ، با 40 هزار و 616 فروش مسکونی به خارجی ها به بالاترین سطح تاریخ رسید. در فروش های انجام شده ، استانبول در سال 2019 با 20 هزار و 857 خانه در رده اول قرار گرفت و آنتالیا با 8 هزار و 951 خانه در رتبه دوم قرار گرفت.

خرید ملک در استانبول قطعاً به نفع شماست. استانبول شهری است با آثار تاریخی و همچنان از هر لحاظ پیچیده. Aya Sofya ، کاخ Topkapi ، مسجد آبی ، بازار بزرگ در میان ساختمان های مدرن ، آسمان خراش ها و بسفر جذاب. اگر به سرمایه گذاری در ترکیه فکر می کنید ، استانبول بهترین گزینه است در حالی که به شما یک مزیت می دهد - به خصوص با افتتاحیه جدید فرودگاه استانبول - برای رسیدن به همه جا در ترکیه و در سراسر جهان.


از طرف دیگر ، اگر شهر توریستی بیشتری را با زیبایی های طبیعی و سواحل گرم دوست دارید ، داشتن یک ملک در آنتالیا گزینه مناسبی برای شماست. باقی مانده های تاریخی شهرهای باستانی وجود دارد. همچنین با داشتن آب و هوای گرم و سواحل جادویی ، مکان مناسبی برای داشتن دارایی است. اما گاهی اوقات مردم می خواهند از شهر دور شده و در یک شهر کوچک خانه داشته باشند ، در این صورت خرید ملک در آلانیا که یک منطقه از آنتالیا است ایده آل خواهد بود.


برای گرفتن تابعیت چقدر در ترکیه سرمایه گذاری کنیم؟

گرفتن تابعیت ترکیه از طریق املاک و مستغلات واقعاً آسان است. با آخرین تصمیم در این کشور ، از این پس خارجیانی که املاک و مستغلات 250 هزار تومانی خریداری می کنند یا قول خرید املاک 250 هزار تومانی را از دفاتر اسناد رسمی می دهند می توانند مستقیماً شهروندان ترکیه باشند. همچنین اگر ملکی به ارزش 650،000 لیره ترکیه با شرط 5 سال اقامت مستمر در ترکیه خریداری کنید ، برای اولین و اولین متقاضی اجازه اقامت خود و خانواده خود را دریافت می کنید. با سرمایه گذاری در ترکیه ، داشتن خانه ای زیبا و همچنین داشتن تابعیت کاملا راهی است.

اگر برای داشتن ملکی در ترکیه کمک یا راهنمایی می خواهید ، می توانید با شرکت EMR Properties که یکی از بهترین ها در صنعت املاک و مستغلات است و با احترام و اعتماد بیش از یک دهه این کار را انجام می دهد ، تماس بگیرید.

Loading...