چگونه می توان با املاک و مستغلات تابعیت ترکیه را دریافت کرد؟

هر کسی که یک املاک و مستغلات در ترکیه را خریداری کند ، به ارزش 250.000 دلار ، به راحتی می تواند تابعیت ترکیه را بدست آورد. خرید املاک و مستغلات می تواند یک خانه ، یک دفتر ، یا یک زمین باشد. علاوه بر این ، خریدهای متعدد که به مقدار مورد نیاز رسیده اند ، توسط مقامات پذیرفته می شود. ارزش املاک و مستغلات باید توسط مقامات مجاز توسط هیئت نظارت بر بانک ارزیابی شود. علاوه بر این ، وزارت محیط زیست و شهرسازی محدودیت در فروش مجدد املاک را به مدت 3 سال اعمال می کند. حاشیه نویسی با این تعهد در سند مالکیت و / یا قرارداد فروش اسناد رسمی املاک برای روند درخواست لازم است.


اقدام به تابعیت ترکیه روندی آسان است و گزینه های متنوعی را فراهم می کند. تابعیت به طور متوسط طی 4 ماه اخذ می شود ، در حالی که اجازه اقامت در طی یک هفته به متقاضیان داده می شود. به خاطر داشته باشید که مدت زمان معین ممکن است در هر کاربردی متفاوت باشد و به دلایل مختلف احتمال رد شدن وجود دارد. تمام فرآیندها را می توان با انتخاب یک املاک و مستغلات مناسب برای نیاز شما آغاز کرد ، و بقیه سازماندهی مدارک شما است. شما می توانید از مزایای تابعیت ترکیه برخوردار شوید ، در حالی که سرمایه گذاری (های) املاک و مستغلات شما به طور منظم ارزش خود را افزایش می دهد و درآمد اجاره را تأمین می کنید.

تابعیت توسط سرمایه گذاری ترکیه

تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری فرصت های زیادی را برای متقاضیان فراهم می کند. به عنوان مثال ، متقاضیان می توانند تابعیت مضاعف داشته باشند و همچنین همسر و فرزندان زیر 18 سال خود و یا کودکانی را که نیاز به مراقبت فوری توسط والدین خود دارند ، به همراه آورند. با این حال ، در صورت تمایل به حق تابعیت مضاعف ، برخی از متقاضیان کشورهایی مانند چین یا عربستان سعودی باید با مقامات کشورهای خودشان تماس بگیرند. این به این دلیل است که برخی از کشورها حق داشتن تابعیت مضاعف را محدود می کنند. علاوه بر این ، تابعیت ترکیه علاوه بر یک پروسه ساده تر درخواست ویزا ، برای بسیاری از کشورهای دیگر ، حق سفر رایگان به 110+ کشور را به دارنده خود می دهد.تابعیت ترکیه توسط این ملک یکی از ارزانترین و آسانترین مراحل را در بین بسیاری از کشورها دارد. علاوه بر یک فرآیند آسان برای استفاده ، فرصت های زیادی وجود خواهد داشت که به شهروندان ترکیه داده می شود. این فرصت ها شامل برنامه های دانشگاهی بدون شهریه همراه با برنامه های بازپرداخت دانشگاه یا خدمات مراقبت های بهداشتی عمومی نجات دهنده در هر بیمارستان دولتی ترکیه است. یک دارنده تابعیت ترکیه همچنین از مزایای پیمان آنکارا برخوردار است که پس از تأسیس شرکت در این کشور به این کشور اجازه می دهد در انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا نقل مکان کند.


مراحل تابعیت ترکیه توسط سرمایه گذاری املاک و مستغلات ترکیه

درخواست تابعیت ترکیه را می توان پس از دریافت شماره شناسنامه مالیاتی ترکیه از اداره مالیات ترکیه آغاز کرد. سپس متقاضی باید خرید و فروش را با معامله بانکی پول بین خریدار و فروشنده نهایی کند. بنابراین ، یک درخواست برای گواهی واجد شرایط بودن می تواند در اداره کل ثبت اسناد و املاک کشور انجام شود ، که پس از آن ارزیابی املاک انجام می شود. اگر این مقدار به مقدار مورد نیاز برسد ، اداره کل ظرف مدت 3 تا 7 روز به درخواست شهروندی ادامه می دهد. هنگامی که متقاضی تأیید اداره کل را دریافت می کند ، نامزدها می توانند برای اجازه اقامت خود به اداره مهاجرت استان مراجعه کنند. دریافت اجازه اقامت می تواند یک روز کوتاه باشد.


هنگامی که اجازه اقامت به متقاضی ارائه می شود ، آنها یک قدم با تابعیت ترکیه فاصله دارند. در این مرحله ، آنها باید مدارک مورد نیاز را به اداره سرشماری و تابعیت استان برسانند. اگر متقاضی کلیه شرایط را داشته باشد ، تابعیت ترکیه برای آنها صادر می شود. این برنامه با چندین معیار مورد سال قرار خواهد گرفت. یکی از این موارد بررسی برنامه از نظر نگرانی های امنیت ملی مقامات است.

Loading...